جدیدترین مدل لباس
جنیفر لوپز و اندامش , جدیدترین لباس جنیفر لوپز , تیزر فیلم منفی ۱۸ , خلاصه ۱۶۶ فاطما گل ریور , مدل کوتاه ى مو , عکس از بهترین ارایش صورت , عکسهای جینوفرلوپز , تجاوز به خواهر زن , مدلکت وشلوار مجلسی زنانه , سرویس خواب نوزاد چهل تکه 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
تابناک: روز گذشته، اکثر روزنامه های اصلاح طلب، به عدم همراهی سید حسن خمینی با رئیس جمهور در حرم مطهر حضرت امام پرداختند و آن را نشانه ای از مخالفت بیت امام با ریاست محترم جمهور و همراهی این بیت با اصلاح طلبان دانستند. روزنامه آفتاب یزد، اعتماد و... از جمله این روزنامه ها بودند.

این جفایی که اکنون دوسویه شده و هر دو جناح کشور، بیت امام(ره) را نشانه رفته اند در حالی است که اقدامات شخص سید حسن خمینی نیز، زمینه را در اختیار هر دو گروه قرار داده است.

 در ماه های گذشته، از یک سو سید حسن خمینی به دلیل عدم شرکت در مراسم تنفیذ و تحلیف مورد هجمه طرفداران دولت قرار گرفت و اتهام ها علیه وی ساخته شد که البته دور از اخلاق و منطق می نمود. اکنون اما از این سو، برخی روزنامه ها برای اینکه موضع خود را در برابر رئیس جمهور تقویت نمایند، از بیت امام هزینه کرده و دانسته بیت امام را سیاسی می کنند، عملاً نصایح و وصایای آن پیر سفر کرده را نادیده می گیرند، و عدم همراهی سید حسن را با رئیس جمهور در حرم امام، همراهی وی با مواضع خودشان می پندارند.

بیم آن می رود، از یک سو آن جریانی از دولت و حامیانش که مخالفان دولت را مخالفان نظام جلوه داده و می دهد، با سیاسی کاریهای خود بخواهند بیت امام نیز را در مقابل نظام قرار دهند و از سوی دیگر جناح مقابل برای بقای خود در عرصه سیاسی، از جایگاه و حیثیت این بیت شریف هزینه کنند. بازی ظریف و خطرناکی که هر دو جناح ناگزیر از جو روزگار، برای غلبه خود بر دیگری این بازی حذفی را راه انداخته اند.

خوشبختانه در حال حاضر مدیریت این مساله هنوز در دست اعضای بیت امام است و البته شخص سید حسن خمینی به عنوان سمبل کنونی بیت امام، خود باید با سعه صدر و بزرگ منشی که در خور نام بیت حضرت امام باشد، دامن این بیت شریف را از شائبه جناحی بودن پاک کند. چه، وی خود بهتر می داند که در زمان ریاست جمهوری گذشته، آقای خاتمی بارها دعوت رئیس ستاد خارجی مراسم بزرگداشت حضرت امام را برای دیدار خصوصی با میهمانان خارجی مراسم حضرت امام رد کرد.

 این در حالی است که آقای احمدی نژاد با سعه صدر در تمام این چهارسال در جمع صمیمی میهمانان مراسم حضرت امام حضور یافته و باعث دلبستگی بیشتر ارادتمندان حضرت امام گردید. وی خود بهتر می داند که در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی، نماینده ای برای هماهنگی امور به ستاد خارجی نمی فرستادند، در حالی که در دولت آقای احمدی نژاد مهندس هاشمی به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور حضور داشت که به گفته رئیس ستاد خارجی آقای محمد مقدم، بیشترین همکاری را با ستاد برای در اختیار قرار دادن تمامی امکانات دولت به ستاد داشت.

 همچنین از آنجا که اغلب دلبستگان حضرت امام که از کشورهای خارجی می آیند، اهل تشیع و از اقشار محروم جوامع خود هستند که به دلیل علاقه قلبی به اهل بیت عصمت و طهارت، همواره خواستار زیارت حرم مطهر ثامن الائمه هستند، آیا در زمان ریاست جمهوری هشت ساله آقای خاتمی این خواسته محقق شد؟ آیا آقای احمدی نژاد نبود که در چهار سال گذشته با تلاش شخصی زمینه سفر این میهمانان و اعضای ستاد را با اعضای خانواده شان با یک پرواز اختصاصی به مشهد مقدس فراهم کرد؟

 بنابر این گزارش رئیس جمهور فعلی، تاکنون نه تنها اقدام و موضع گیری خاصی نشان نداده که احیاناً مورد غضب این بیت شریف قرار گیرد، بلکه همواره نگاهی غیر سیاسی به اندیشه امام و بیت شریف ایشان داشته و با وجود تمام انتقاداتی که بر رئیس جمهور وارد است، اما وی در طول چهار سال گذشته، همواره بیت امام را اکرام تمام کرده و خوشبختانه مساله بیت امام را با اختلاف نظرهای سیاسی آمیخته نکرد، اگر چه زمانی برخی کاسه های داغتر از آش که خود را حامی دولت می دانند آن مسئله منجر به فوت آیت الله توسلی را بوجود آوردند ولی از حق نگذشته آن مسئله ربطی به آقای احمدی نژاد نداشت.

بر این مبنا لازم است سید حسن خمینی، با تیز هوشی در خور، وصیت حضرت امام مبنی بر سیاسی ـ جناحی و گروهی ـ نشدن بیت ایشان را بن گوش کرده و فرصت طلبان از هر دو جناح را ناکام گذارد چرا که آنچه در پایان باقی خواهد ماند، اندیشه پاک حضرت امام(ره) و بیت شریف ایشان است و بحث های جناحی بین اصلاح طلبان یا اصولگرایان خواه ناخواه تمام شدنی است.
[ ] [ ] [ rezaaa ]
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب