جدیدترین مدل لباس
جنیفر لوپز و اندامش , جدیدترین لباس جنیفر لوپز , تیزر فیلم منفی ۱۸ , خلاصه ۱۶۶ فاطما گل ریور , مدل کوتاه ى مو , عکس از بهترین ارایش صورت , عکسهای جینوفرلوپز , تجاوز به خواهر زن , مدلکت وشلوار مجلسی زنانه , سرویس خواب نوزاد چهل تکه 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

اخبار,اخبارورزشی, تیم‌ملی

 

 اخبار ورزشی  -  وقتی اتوبوس تیم‌ملی به دستورکروش،حقیقی را جاگذاشت!

  تمرینات تیم ملی در آستانه بازی با بحرین خیلی شاداب و جدی برگزار می شود.

به گزارش خبرورزشی؛این گزارشی کوتاه است از تمرین روز سه شنبه تیم ملی.تمرینی که در آن اتفاق های جالبی افتاد.شواهد نشان می دهد که در شرایط فعلی،حال تیم ملی خوب است و بچه ها قبل از بازی با بحرین به یک همدلی کلی رسیده اند.

آب شدن تماشاگران
با اینکه آخرین تمرین تیم‌ملی در شهر سیدنی قبل از پرواز به سمت ملبورن، عصر دیروز به وقت محلی برگزار شد ولی با این حال تماشاگران بسیار کمی از نزدیک این تمرین را تماشا کردند. وقتی پرس و جو کردیم متوجه شدیم، با توجه به پایان تعطیلات سال نوی میلادی تماشاگران کمتری در تمرین تیم‌ملی حضور داشتند.

تمرين در گرماي شديد
آخرين تمرين تيم‌ملي در سيدني در هواي گرم اين شهر برگزار شد. اين گرما به حدي بود كه بازيكنان هر چند دقيقه مجبور بودند آب بخورند.

تمرين شاداب ملي‌پوشان
آخرين تمرين قبل از پرواز به سمت ملبورن بسيار شاداب برگزار شد و بازار شوخي و خنده در اين تمرين داغ بود. خدا را شكر جو بسيار خوبي در اردوي تيم‌ملي ديده مي‌شود و همه بچه‌ها با انگيزه دستورات كروش را پيگيري مي‌كنند.

كروش: براي تفريح به استراليا نيامده‌ايم
كارلوس كروش در گفت‌وگو با شبكه تلويزيوني kata استراليا كه يكي از معروف‌ترين مجري‌هاي اين كشور براي مصاحبه با او راهي كمپ شده بود، درباره آخرين وضعيت تيم‌ملي ايران گفت: شرايط نسبتاً خوبي را در سيدني سپري مي‌كنيم. البته كمي در بدو ورود با گرماي اين شهر غافلگير شديم اما خيلي زود توانستيم بازيكنان را با فضاي موجود هماهنگ كنيم. او درباره بازي اول تيم‌ملي با بحرين هم افزود: هنوز زود است تا درباره اين بازي صحبت كنم. تيم آناليز كادرفني در اين باره نكات فني خوبي براي من استخراج كرده‌اند كه از فردا در ملبورن آنها را در دستور كار تاكتيكي تيم قرار مي‌دهيم.

 

فقط اين را مي‌توانم بگويم كه تمام بازيكنان حاضر در اردوي تيم‌ملي مانند سربازان آماده رزم در خدمت كادرفني هستند و بدون خستگي و توجه به گرماي سيدني براي جام ملت‌ها آماده مي‌شوند. كروش در پايان درباره هدف ايران از شركت در اين مسابقات تأكيد كرد: ما به استراليا نيامده‌ايم تا تفريح كنيم، ضمن اينكه مي‌دانيم هر 15 تيم ديگر هم براي تفريح اينجا نيستند. همه سعي ما كسب موفقيت در اين رقابت‌هاست اما بايد اين نكته را در نظر گرفت كه تيم‌ملي ايران با تدارك نسبتاً ضعيفي گام به اين مسابقات گذاشته است. من از شما رسانه‌هاي استراليايي مي‌خواهم كه اين نكات را در پيش‌بيني‌هايتان براي تيم‌هاي حاضر در اين رقابت‌ها لحاظ كنيد.

خوش و بش تيم راگبي درياي عقاب‌ها با تيم‌ملي
اعضاي تيم راگبي عقاب‌های دريا (Sea Eagles) كه معروف‌ترين تيم استراليا به شمار مي‌رود، در لحظات پاياني تمرين تيم‌ملي از فرصت استفاده كردند و از زمين ديگر كمپ كه در حال تمرين كردن بودند به محل تمرين تيم‌ملي آمدند و با ملي‌پوشان كشورمان خوش و بش كردند. نكته جالب اين بود كه ابتدا ملي‌پوشان كشورمان اعضاي اين تيم راگبي را تحويل نگرفتند ولي وقتي به گوش‌شان رساندند كه اين تيم نه تنها در استراليا معروف است، بلكه در دنيا جزو معروف‌ترين تيم‌هاي راگبي باشگاهي است، نكونام موضوع را به بچه‌ها گفت و تازه ملي‌پوشان كشورمان اعضاي اين تيم راگبي را حسابي تحويل گرفتند. در آخر هم تمام اعضاي تيم‌ملي به دستور كروش با اعضاي تيم راگبي عكس يادگاري گرفتند.

صادقي: اين‌ها كه سوسك هستند!
اميرحسين صادقي براي اينكه مقابل هيكل بازيكنان راگبي كم نياورد، با صداي بلند و البته خنده‌كنان مي‌گفت: اين‌ها قهرمان هستند؟! اين‌ها كه سوسك هستند و اگر راست مي‌گويند بيايند فوتبال بازي كنيم تا با يك تكل نشانشان بدهم هيچي نيستند. اصلاً بگوييد كاپيتان‌شان بيايد جوري بزنمش تا ديگر بلند نشود!

شوخي ملي‌پوشان با توپ راگبي
حضور اعضاي تيم راگبي عقاب‌های دريا باعث شد در لحظاتي بازيكنان تيم‌ملي به جاي توپ فوتبال، با توپ راگبي تمرين كنند. در يكي از اين صحنه‌ها سردار آزمون با دست توپ راگبي را براي گوچي انداخت كه قوچان‌نژاد هم مثل يك بازيكن حرفه‌اي راگبي توپ را به سمت خود سردار برگرداند و اين بازيكن جوان كه منتظر چنين عكس‌العملي نبود، نتوانست توپ را بگيرد و محكم به شكمش برخورد كرد.

شهردار نيامد
قرار بود شهردار سيدني هم كه يكي از مسئولان بلندپايه اين تيم راگبي است، همراه با آنها به تمرين تيم‌ملي بيايد ولي اين اتفاق نيفتاد و گفتند كار فوري براي شهردار پيش آمده است!

نماز اول وقت سردار
سردار آزمون در بخشي از تمرين غيب شد و اثري از او نبود. وقتي دنبال او گشتيم، ديديم در گوشه‌اي مشغول خواندن نماز اول وقت است.

مصدوم نداريم
پرهام خانلري، پزشك تيم‌ملي تأكيد كرد هيچ‌كدام از بازيكنان مصدوم نيستند و همه ملي‌پوشان مي‌توانند در بازي با بحرين، تيم‌ملي را همراهي كنند.

اشكان‌؛ جدي و عبوس
با ديدن تمرين تيم‌ملي به خوبي مي‌توان فهميد اشكان دژاگه با بقيه بازيكنان فرق دارد. در حالي كه همه بازيكنان در جريان تمرين با هم شوخي مي‌كنند و مي‌خندند، اشكان با چهره‌اي عبوس و درهم تمرين مي‌كرد و كاملاً مي‌شد جدي بودن او حتي در تمرين را متوجه شد.

اتوبوس به دستور كروش، حقيقي را جا گذاشت!
وقتي عكس يادگاري با تيم راگبي انداخته شد، تيم‌ملي سوار اتوبوس شد تا به سمت محل اقامتش حركت كند اما عليرضا حقيقي قصد داشت با چند نفر از بازيكنان معروف اين تيم راگبي عكس سلفي و اختصاصي بگيرد.

 

براي همين از تداركات تيم خواست تا برايش كلاه نقاب‌دار بياورد. همه سوار اتوبوس بودند و كروش دليل عدم حركت اتوبوس را جويا شد كه متوجه شد حقيقي هنوز در زمين تمرين است. دن‌گاسپار هم با داد و فرياد از اتوبوس پياده شد تا حقيقي را هرچه سريعتر سوار كند. طولاني شدن غيبت خود دن‌گاسپار باعث شد تا كروش، ماركار را هم دنبال آنها بفرستد. 2 دقيقه نگذشته بود كه كروش قاطي كرد و دستور داد اتوبوس بدون دو دستيار و دروازه‌بان اولش زمين تمرين را ترك كند! حقيقي، گاسپار و آقاجانيان هم بعد از 5 دقيقه معطلي توسط يك ايراني و با ماشين شخصي او به سمت محل اقامت تيم‌ملي رفتند.

كروش به ماركار و آندو مجوز نداد
شب گذشته جشني براي مسيحي‌هاي ايراني مقيم سيدني برگزار شد كه آندرانيك تيموريان و ماركار آقاجانيان هم به آن دعوت شده بودند. با اين حال كروش اجازه نداد آنها حتي براي 2 ساعت اردوي تيم‌ملي را ترك كنند و نشان داد در نظم و ديسيپلين كوتاه نمي‌‌آيد و با اينكه تيم‌ملي شب گذشته برنامه‌اي نداشت، اجازه نداد آنها اردو را ترك كنند.

 اخبار ورزشی  - خبر آنلاین

[ ] [ ] [ rezaaa ]
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب